گروه تحقیقات خدمات مخابراتی کاوشکام آسیا

رضایت مشتریان از سیستم ردیابی GPS خودرو

10 شهریور ، 1399
تیم تحقیقاتی کاوشکام آسیا
0 کامنت

تجربه و بازخورد مشتریان پس از استفاده از ردیاب GPS

رضایت مشتری از سیستم ردیاب GPs خودرورضایت مشتریان از سیستم ردیابی جی پی اس کاوشکام 

افرادی که از ردیاب خودرو استفاده کرده ‌‌‌اند می ‌‌توانند بهترین راهنمایان ما برای خرید ردیاب باشند. زمان خرید یک کالای جدید که شناختی از آن نداریم با کمک افراد با تجربه می‌‌ توانیم بر تردید خود فائق شویم. شاید بهتر باشد اول بگوییم ما چه زمانی برای یک کالا به راحتی هزینه می ‌‌کنیم؟ در بسیاری از مواقع با توجه به خواسته و نیازمان و بعد از ارزیابی و مقایسه کالاهای مختلف و مشورت با دوستان و افراد متخصص، در آخر اگر متوجه شویم یک کالا در بین محصولات مشابه در بازار نیاز ما را پاسخ می‌‌دهد، حاضریم هزینه‌‌ ی آن را بپردازیم.
مسلما اگر بخواهیم از یک تکنولوژی جدید استفاده کنیم بهترین روش برای درک ارزش و کارایی آن، شنیدن صحبت افرادی است که تجربه استفاده از آن کالا را قبل از ما داشته ‌‌اند. در این مقاله ما تجربه و باز‌‌خورد‌‌ افرادی را که در کشورهایی مانند استرالیا و هند از ردیاب GPS خودرو استفاده کرده ‌‌‌‌‌‌‌‌اند برای نمونه آورده‌‌ایم. آنها توضیح داده‌‌ اند که برای کدام نیازشان دستگاه‌‌ های جی پی اس را خریداری نمودند و پس از استفاده چه احساسی دارند. با مطالعه این مقاله حتما بخش زیادی از شک و تردید‌‌‌‌‌ ها‌‌یتان نصب به کارایی ردیاب‌‌ های خودرو رفع خواهد شد. اولین موردی که برایتان آورده ‌‌ایم نظر برخی از مردم استرالیا است. شرکت Intellitrac یکی از شرکت‌‌هایی است که در استرالیا خدمات ردیاب خودرو ارائه می‌‌دهد. در اینجا می ‌‌توانید نظر برخی از مشتریان این شرکت را بخوانید.

سیستم ردیابی GPS خودروسیستم ردیابی GPS خودرو 

 • FROGGY GROUP از شرکت‌‌ هایی است که از ردیاب برای سازماندهی شرکت استفاده کرده است. این کمپانی می ‌‌گوید ما با کمک این ردیاب می ‌‌توانیم سطح بالایی از خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
 • ما یک تجربه عالی از نصب ردیاب داشته ‌‌ایم. همه‌‌ی ردیاب ‌‌ها به سرعت و بی‌ سر و صدا نصب شدند و آموزش ‌‌های لازم و موثر به کارکنان شرکت داده شد. ما به شدت به همه توصیه می ‌‌کنیم برای هر کسب و کاری از ردیاب GPS استفاده کنید. این نظر شرکت استرالیایی BUTLER'S PLUMBING بود.
 • ردیاب خودرو به Graham کمک کرده تا برنامه‌‌ ریزی دقیق ‌تری نسبت به نقشه‌ منطقه داشته باشد. از نظر او استفاده از ردیاب برای هر شرکتی ضروری است.
  همچنین از گفته‌‌ های مشتریان ردیاب GPS خودرو در کشور هند را در ادامه می ‌‌توانید بخوانید.

‌امکانات ردیاب خودرو پیام جی پی اس‌امکانات ردیاب خودرو پیام جی پی اس 

 • Manish Singh مدیر ارشد شرکت اینتل در کشور هند اظهار داشت: " من یک راننده برای دفتر کار و منزل دارم. در طول روز خودروی من در اختیار همسر و فرزندانم است تا برای فعالیت‌‌ ها‌‌‌یشان مورد استفاده کنند. با دستگاه GPS مخفی در خودرو در هر زمان که بخواهم به آنها دسترسی دارم و هشدارهای مربوط به وقایع غیر منتظره را دریافت می ‌‌کنم و این یک راه حل کاملا مناسب برای محافظت از خودرو و خانواده ‌ام در برابر رفتار راننده است."
 • " ما این دستگاه ردیابی GPS را حدود 6 ماه پیش نصب کرده ‌‌ایم. هدف ما ایجاد امنیت برای کودکان بود. کودکانمان از سرویس مدرسه استفاده می‌‌‌ کنند و ما آنها را به یک راننده می‌‌ سپاریم. ویژگی دستگاه‌‌ های ردیاب برای مقصودی که ما داشتیم بسیار عالی است. " این اظهارات Muralidhar Reddy در شهر بمبئی هند است.
 • همچنین یک افسر بازنشسته ارتش در شهر دهلی هند می‌‌گوید: " من صاحب یک خودرو هستم که مجبورم به رانندگان شرکت بسپارم. ردیاب GPS یک ابزار بازدارنده قوی برای جلوگیری از سوء ‌‌استفاده رانندگان عمل می‌‌کند. همچنین من می‌‌ توانم مسافت پیموده شده توسط راننده و میزان مصرف سوخت را پیگیری کنم. به کمک ردیاب در هر زمان می توانم به مکان و موقعیت خودرو تسلط داشته باشم. به علاوه ردیاب باعث شده راننده به طور قابل توجهی مسئولانه ‌‌تر عمل کند."
 • شرکت Loconav یکی دیگر از شرکت ‌‌هایی است که در کشور هند با مشتریان خود مصاحبه کرده و نظراتشان را در سایت خود منتشر نموده است. شرکت حمل و نقل Shinghania می گوید: ما در منطقه ای زندگی می‌‌کنیم که سرقت خودرو به شدت رایج است و با استفاده از ردیاب خودرو ما توانستیم بر وسیله نقلیه‌‌ خود نظارت داشته باشیم.

بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار از نظر کاربرانبهترین ردیاب خودرو موجود در بازار از نظر کاربران 

با توجه به گستردگی استفاده از صنعت ردیاب توسط شرکت‌ ها در جهان، به خصوص در سال های اخیر، متوجه می ‌‌شویم که این صنعت پیشرفت چشمگیری کرده است. با کمک سیستم پیشرفته جهانی جی پی اس بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک برای برنامه‌ریزی دقیق نسبت به شرایط خود در منطقه، سازماندهی مناسب شرکت، افزایش سطح خدمات به مشتریان، نظارت بر رفتار راننده، جلوگیری از سوء ‌استفاده رانندگان، بررسی میزان سرعت، مصرف سوخت، محافظت از خانواده و امنیت کودکان از ردیاب ‌ها بهره می ‌برند.
نکته‌‌ مهم و مشترک همه‌ تجربیاتی که در بالا آورده شده است، رضایت‌ مندی مشتریان از دستگاه ردیاب و میزان خدمات‌رسانی شرکت است. بنابراین بعد از بررسی انواع ردیاب خودرو در بازار حتما باید به اعتبار و پشتیبانی فروشنده توجه شود. تهیه و خرید ردیاب خودرو از شرکت ‌هایی که مسئولیت آموزش و نصب ردیاب را بر‌ عهده می ‌گیرند و جهت آموزش کارمندان شرکت یا مالکان خودرو برای استفاده از این دستگاه ‌‌ها ضروری است.

در خرید ردیاب وسایل نقلیه به چند نکته باید توجه کنید. این نکات با تحقیق بر نیاز مشتریان و از نظرات آنها جمع ‌آوری شده است:

 • میزان دقت مکانی ردیاب: گاهی مصرف‌ کنندگان از دقت دستگاه‌ هایی که خریداری نموده‌‌ا ند ناراضی هستند. یعنی خودرو در خیابانی دیگر است و در نقشه آن را در خیابان قبلی نشان می ‌‌دهد. مالکان خودرو باید دسترسی به اطلاعات دقیق و لحظه ‌ای با توجه به تغییر مکان وسیله‌ نقلیه داشته باشند. بنابراین هنگام خرید به میزان دقت دستگاه‌‌ها توجه کنید. 
 • همه‌ی ردیاب‌ها امکانات یکسانی ندارند و هر یک از خدمات خاصی پشتیبانی می‌ کنند ولی آنچه که برای همه‌ی آنها ضرورت دارد نمایش موقعیت، سرعت، حرکت و توقف خودرو است. 
 • ردیاب ‌های با کیفیت دارای باتری ‌های داخلی پرقدرت هستند، تا اگر خودرو سرقت شده و سارق باتری خودرو را خارج نمود، مالک خودرو بتواند با کمک ردیاب مکان آن را شناسایی کند. 
 • ردیاب خودرو باید دارای ویژگی‌‌ های ضد سرقت باشد. یعنی نسبت به باز شدن درب بدون کلید اصلی خودرو، روشن شدن و ضربه فورا پیام هشدار به مالک بفرستد.

امیدوارم خواندن مقاله رضایت مشتریان از سیستم ردیابی GPS خودرو برای شما مفید بوده باشد. شرکت کاوشکام آسیا با ارائه بهترین خدمات در کنار شما مشتریان گرامی می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
میانگین امتیاز کاربران | امتیاز 5 از 5 (از 31 رای)