جستجوی سایت
Filters
بستن

پنج دلیل مفید بودن دیتالاگرهای دما و رطوبت

صنایع مواد غذایی و دارویی در حال رو آوردن به دیتالاگرها جهت نظارت بر مقادیر و متغیرهای محیطی حیاتی هستند. با این حال، لاگرهای هوشمند ویژگی‌هایی بیشتری از ثبت اطلاعات را ارائه می‌دهند. دیتالاگرهای دما و رطوبت شرکت کاوشکام نیز از این دست محصولات می‌باشند که می‌توانند راه‌حل‌هایی برای گستره وسیعی از کاربردها در زمینه نظارت از راه دور را فرآهم آورند. در اینجا به 5 دلیل که دیتالاگرهای ما می‌توانند برای کسب‌و‌کار شما مفید باشند اشاره شده است.

  1. نظارت پیوسته خودکار: سیستم لاگرهای دما و رطوبت ما به صورت کاملا خودکار به ثبت داده‌ها پرداخته و بدین ترتیب عدم دقت ناشی از اندازه‌‌گیری دستی را از بین می‌برند. همچنین با توجه به خودکار بودن این فرآیند، زمان اندازه‌گیری‌ها به مقدار زیادی کاهش می‌یابد.
  2. هشدار برنامه‌ریزی شده: این ویژگی حیاتی به شما اجازه می‌دهد احتمال تولید محصولات خراب و یا از بین رفتن آن‌ها به دلیل تغییرات محیطی را به میزان بسیار زیادی کاهش دهید.
  3. ذخیره اطلاعات بر روی دستگاه: دستگاه‌های ارائه شده توسط گروه کاوشکام نه تنها می‌توانند اطلاعات را به صورت آنلاین به سرور اصلی و مرکزی ارسال نمایند، بلکه می‌توانند اطلاعات و داده‌ها را در صورت بروز نقصی موقتی در ارتباطات شبکه در خود ذخیره نماید تا پس از وصل شدن شبکه اطلاعات ذخیره شده در خود را به سرور ارسال کرده و بدین ترتیب مانع از از دست رفتن اطلاعات شود.
  4. محیط نرم‌افزاری گرافیکی مناسب: نرم‌افزار رایگانی که در اختیار کاربران قرار داده می‌شود بسیار کاربر پسند بوده و کار با آن بسیار ساده می‌باشد. این نرم‌افزار همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا انواع متنوعی از گزارش‌ها را به صورت جدول و یا نمودار تهیه نمایند. این نرم‌افزار تحت-وب بوده و از هر جای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد قابل استفاده خواهد بود.
  5. به دست آوردن اطلاعات در یک نگاه: با استفاده از نرم‌افزار تحت وب می‌توانید اطلاعات لاگرهای خود را در یک نگاه به دست آورید. همچنین می‌توانید اطلاعات هر لاگر را به صورت جداگانه مشاهده نمایید و در صورت لزوم جزئیات بیشتری را از هر لاگر به دست آورید.

بنابراین می‌بینید که با استفاده از لاگرهای دما و رطوبت شرکت کاوشکام می‌توانید در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و از محصولات خود مراقبت بسیار بهتری به عمل آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر از موارد مربوط به دیتالاگرهای گروه کاوشکام می‌توانید با شماره تلفن 88721643-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.