جستجوی سایت
Filters
بستن

چهار روش برای بهبود کسب و کار در سال جدید

سال جدید فرا رسیده است و فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد کسب و کارهای مبتنی بر ناوگان در سال گذشته فرآهم آورده است. همیشه فرصت‌های زیادی برای بهبود عملکرد وجود دارد و به تعبیری "ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است" اما برای این کار باید هدف داشت و به دنبال استراتژی‌های بهتری بود تا بتوان کسب و کار را در سال جدید بیش از پیش بهبود بخشید. اگر می‌خواهید در سال جدید بهبود و پیشرفت چشمگیری در کسب و کار خود ایجاد کنید، شاید وقت آن باشد که از راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری بهره ببرید. یکی از این راه‌حل‌ها می‌تواند استفاده از سامانه ردیابی GPS باشد. چگونه؟ در زیر ما 4 جواب مختلف برای این سوال در نظر گرفته‌ایم:

چهار روش برای بهبود کسب و کار در سال جدید

  1. زمانبندی سریع: قابلیت زمانبندی کار به صورت خودکار و ارسال مرسولات به صورت کاملا دقیق بدون استفاده از ردیابی GPS غیر ممکن به نظر می‌رسد. با استفاده از یک راه‌حل مبتن بر GPS می‌توان ارسال مرسولات را بسیار ساده و سریع و تنها با چند کلیک بر روی یک صفحه نمایشگر انجام داد.
  2. مسیریابی بهتر: تعیین بهترین و بهینه‌ترین مسیر برای رانندگانتان می‌تواند چالش برانگیز باشد، مخصوصا وقتی چندین راننده دارید که به مکان‌های متفاوتی می‌روند. با استفاده از مسیریابی GPS می‌توان به راحتی مقاصد مختلف راننده و ترتیب آن‌ها را به دست آورد و بدین ترتیب بهترین مسیر را برای وی تعیین نمود.
  3. رانندگی امن‌تر: مسلم است که رانندگی با سرعت بیش از حد مجاز برای هیچ کسب و کار مبتنی بر سیستم ناوگانی جالب نیست. ردیاب GPS به شما امکان نظارت بر رفتار رانندگانتان را داده و در صورت رانندگی با سرعت غیرمجاز و یا ترمزهای خشن، شما را مطلع خواهد ساخت. هیچ راهی بهتر از این برای رتبه‌بندی رانندگان بر اساس نحوه رانندگیشان و تشویق آنان به رانندگی امن‌تر وجود ندارد.
  4. نظارت بر سوخت: سوخت یکی از مواردی است که هزینه زیادی برای هر شرکت و کسب و کاری دارد. با استفاده از ردیابی GPS می‌توانید از ویژگی‌های بسیاری برای صرفه‌جویی در مصرف سوخت بهره‌مند شوید. شما می‌توانید هشدارهایی ایجاد نمایید که در صورت روشن ماندن خودروی در حال توقف و یا بروز رفتارهایی ار رانندگان که می‌تواند به افزایش بی‌رویه مصرف سوخت بیانجامد، شما را مطلع سازند. همچنین با استفاده از این ویژگی می‌توانید درصد مصرف سوخت را جهت کاهش مقدار سوخت مصرفی دنبال نمایید.